fbpx

VR LOUNGE

Professionaalsus, mis on kasvanud kirest

Meid iseloomustab professionaalsus igas mõttes. Teeme just seda, mida armastame 100%. Pikk klienditeeninduse kogemuse ajalugu mängib kindlasti oma rolli. Oleme arvutite, VR lahenduste ja teenuse pakkumisega tegelenud 5 aastat ning anname endast parima, et te tunneksite ennast väga hästi, saaksite parima teeninduse ja elamuse. Täpselt sellise, mida me sooviksime ka ise kui me satuksime sellisesse kohta. Garanteerime, et lahkute naeratus näol ja tahate kunagi kindlasti tagasi tulla.

VR-Lounge tulles astute te maailma, mida iseloomustab mängulisus, ajalugu, tehnoloogia, LED-RGB valgus ja hubasus. Keskus on täiesti omaette vaatamisväärsus, mida iseloomustavad värvidemäng, maailmakuulsate mängude tegelaste seinaillustratsioonid, disainielemendid ulme ja kosmose valdkonnast, mis on sulandunud siia 3D pärismaailma kui võluväel, luues erinevaid 3D-illusioone. Maailmakuulsate mängude põhivärve kasutades oleme loonud huvitava keskkonna, pöörates tähelepanu detailidele, andes seeläbi keskusele lõbusa ja huvitava väljanägemise. Elu on kunst. Mäng on kunst. Mängimine on kunst.

VR-Lounge keskuse põhifunktsioon:

Virtuaalreaalsususe teenust pakkuv privaatne ürituste korraldamise koht kus saab käia vabalt üksi mängimas või broneerida isiklike ürituste tarbeks kogu VR Lounge. Eelbroneeringuga üritusi saab ligi 100 ruutmeetrisel pinnal korraldada kuni 25-le inimesele.

VR-Lounge keskuse iseloomustus ja võimalused

Me tegutseme endises pommivarjendis, mis on täiesti unikaalne võimalus tulla ja olla kohas, milles on tükike ajalugu. Pommivarjend tähendab privaatsust kuubis ehk saate mängida, rääkida, nautida keskkonda ja juua kohvi täiesti privaatselt, ilma et möödakõndijad teid põrnitseksid või muu müra ja sigin-sagin segaks või keegi võõras teid pealt vaataks. Saate kuulata muusikat, mängida parimaid VR mänge aboluutselt tippklassi tehnikaga ja seda ükskõik kui palju ja mil viisil.

Pakume lisaks profesionaalseid VR-lahendusi nii era- kui äriklientidele. Samas keskuses tegutseb ka väike arvutipood, kus me saame pakkuda vajadusel müügiks spetsiaalseid arvuteid kui on soov oma mänguhullust kodus jätkata või kui tahate teha väikest tuuningut oma juba olemasolevale arvutile. Arvutid ehitatakse vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Ürituste puhul on Teil võimalus oma või ettetellitud toitude ja jookide serveerimiseks ning ettevalmistamiseks koos täisfunktsionaalse köögiga kus on olemas veekeetja, kohvimasin, külmkapp, nõudepesumasin, pliit, kööginõud ja söögiriistad.

 

Mis on meie eelised

Valgust annab RGB-LED valgustus, mida saab keerata meelepäraseks värvitooniks kogu keskuse ulatuses. Soovite roosasid, punaseid või siniseid ruume või hoopis mingit muud värvi?

Oleme varustatud korraliku ja võimsa helisüsteemiga, et kogu keskuses kõlaks ainult kvaliteetse heliga muusika, mida just teie soovite ning seda keskuse igas ruumis. Valikus on ka vinüülimängija ning suur vinüülplaatide kogu.

Mänguruumides on suured kuni 60″ ekraaanid kus hea mängimist jälgida.

Meil on kuni 3 VR mängukohta, mis on varusutatud parima ja kaasaegsema VR tehnikaga (Valve Index), mida jooksutavad 2080Ti graafikakaardid. Tavaekraani mänge saab mängida XBox One X konsoolil.

Lisaks on meil eraldi 2 x VR rallisimulatsiooni koos professionaalse roolikomplektiga, millest üks on hüdrauliline

Tavatehnikale lisaks, on meil olemas ka haptilise tagasisidega vest ja maailma võimsaima haptilise tagasisidega relv, mis annab sama hea tagasilöögi tunnetuse nagu päris relv.

Suur köök, kus saab sööki valmistada, hoiustada ja serveerida. Lisaks kohvi ja tee tegemise võimalus. Külmkapp ja nõudepesumasin.

 

Keda me ootame enda juurde?

Kõiki inimesi alates 8. eluaastast, keda huvitab tehnoloogia viimane sõna ja uudsed elamused ning võimalus päevamelust end täielikult välja lülitada. Kindlasti tasub rõhutada, et virtuaalreaalsus on väga suures mahus mõeldud ka täiskasvanutele ja iga inimene leiab midagi väga huvitavat, mida virtuaalreaalsuses teha. Meil kõigil on huvid, mida me ehk mingil põhjusel teha ei saa, aga virtuaalreaalsus annab selleks väga mugava, kiire ja soodsa võimaluse. Näiteks on virtuaalreaalsuses suhteliselt lihtne alustada selliste simulatsioonidega – lennuki juhtimine, võidusõit/ralli, autoga õppesõidu tegemine, automehhaanika, allveelaeva juhtimine, meditsiinilised simulatsioonid, savinõude valmistamine, relvade käsitlus, tõstukite juhtimine, arhitektuur jne. Simulatsioone on palju ja need on tehtud, et jäljendada üks ühele päriselu võimalusi.

ASUKOHT

MANEEZI 8, TALLINN