fbpx

Lenda kaugele

Sinu käsutuses on kogu planeet Maa ja 37000 lennujaama. Fotorealistlik graafika ja väga realistlik füüsika loob unustamatu lennuelamuse, mida on sellisel viisil võimalik teha ainult virtuaalreaalsuses.

Pildid illustreerivad tegelikku VR-mängude sisest graafikat!

Avasta lõpmatu ilu!

Mitte kunagi varem ei ole tehnoloogia andnud sellist imelist võimalust lihtsalt hetkega minna lendama ükskõik kus kohta ja ükskõik mis lennukiga ja seda mitte tavalisel arvutiekraanil vaid uskumatult reaalses virtuaalreaalsuses.

Pakume võimalust olla ise lennukikapten või kaasreisija ja võtta reis ette kuhu iganes soov on reisida. On see siis Kariibimere saarestik või öine Tokyo, valik on sinu. See kõik on ülimalt realistlik nii visuaalselt kui ka füüsiliselt. Istud lennukikabiinis nii nagu päriselt. Seadistad lennuki lennuvalmis ja stardid lennuki ning viid lennuki õhulennule. Vähemalt visuaalselt sa usud seda. Saad vajutada ja keerata kõike nähtavaid nuppe ja nii nagu sa teeksid seda päriselt – oma käe ja näppudega. Lennukit saad juhtida reaalse lennukirooliga, mis sünkroniseeritud virtuaalreaalsuses nähtava rooliga ja töötab üks ühele. Lennukisimulaator kasutab isegi reaalset ilmasüsteemi. Kui orkaan on päriselt Florida osariigis, siis on see sama orkaan ka simulaatsioonis ja see oleks paras katsumus sealt lennukiga läbi manööverdada.

Kasutame kolme simulatsiooni tarkvara

  • Microsoft Flight Simulator 2020
  • DCS Simulator
  • Aerofly FS-2 Simulator

Lennukirooliks on Honeycomb Aeronautics Yoke

 

Mida sa ootad?