MÄNGUD

 

 

 

MEIL ON MÄNGE ABSOLUUTSELT IGALE MAITSELE

“Sa ei kujuta seda ette ennem kui oled saanud ise proovida”

 

 

 

KOSMOS / SIMULATSIOONID / ACTION / HORROR / RALLI / LASTELE / LENDAMINE / SPORT

KOSMOSE SEIKLUSED

LONE ECHO

On mängijate ja kriitikute poolt tunnustatud kui  2017 aasta parimaks, täiuslikuks VR elamuseks. See on seiklus, kus mängija on roboti, Jacki rollis. Tegevus toimub Saturni rõngastest välja arendatud kaevandusrajatises, koos üksikasjaliku kosmoasejaama, ekspansiivsete kosmosekeskkondade ja interaktiivsete kosmosesõidukitega. Jack – täiustatud tehisintellekt sünteetilise kehaga, mille osa siis mängija mängib, on eesmärk aidata kapten Olivia Rhodesel lahendada ühe rohkem ähvardavat salapära, kus kasutatakse futuristlikke tööriistu, nutikaid probleemide lahendamisi ja interaktiivseid dialooge, et kaasata mängijat täielikult ümbritseva maailmaga. Graafiliselt parim, mis hetkel olla saab ja interaktiivsuse tase on viidud väga kõrgele, kus peaegu saab katsuda, liigutada ja midagi teha pea iga nähtava asjaga. Dialoogid tunduvad loomulikud ja alati täiesti ootamatud ning erinevad.

DISCOVERING SPACE 2.0

See kõik seisneb kosmose avastamises. Sinu käsutuses on kosmoselaev, millega sa saad omal valikult kogu päikesesüsteemis ringi rännata ja avastada kuidas üks või teine planeet välja näeb. Rahustav kosmosereis kulub kindlasti igaleühele ära!

EVERSPACE

Kosmoseseiklus kosmoselaevaga kõige ehedamal kujul. Meeletult suur ringilendamise võimalus, minna ühes tähesüsteemist teise, lootida erinevaid komeete, maha jäetud kosmoselaevu ja baasjaamasi. Üks korralik seiklus kus ei puudu korralik tulistamine ja ehitamise võimalus. Graafiliselt väga kosmiline, värvikirev ja detailne.

TRAJECTORY

Seiklusmäng, mis leiab aset Maa orbiidil. Mängul on erinevad lõpud ja sisaldab palju eksootilisi kohti kosmoses.

DETACHED

Pingeline tähtedevaheline duell-seiklus, kus võitjaks tuleb parimate oskustega mängija. Siin ei ole ringilendamine kosmoselaevadega vaid hoopis sina ise skafandris kontrollid liikumist. Tegevus toimib enamasti baasjaamade vahel, mis on paigutatud erinevate meteoriitide sisse.Kosmosevaated on ilusad ja duellid närvesöövad.

SPACE PIRATE TRAINER

Kosmosepiraadi seiklused kus mängijal on võimalus kehastuda kosmosepiraadiks ja teha kõikvõimalikele droonidele lõpp peale. Wave-shooter kus iga tasemega tuleb rohkem droone ja lõpuks boss-fights. Mängija saab valida, kas mõlemas käes on relvad või ühes käes relv ja teises kaitsekilp. 6 Erinevat relva ja lisaks muid abivahendeid, mis aitav sul paremini droonidega võidelda, Kaasahaarav ja interaktiivne mäng, kus peab üsna palju liikuma, et mitte ise droonide poolt välja tulistatud laserite ette jääta.

SIMULATSIOONID

ORGANON 3D

Inimese täielik anatoomia.

 

APOLLO 11 VR

Kuule lendamise simulatsioon.

AEROFLY FS2 VR

Lennukitega lendamise simulatsioon tõsisele asjaarmastajale või siis lihtsalt inimesele, kes soovib lihtsalt lennata ja lennata….ja muudkui lennata.

UNIVERSE SANDBOX 2

Universumi simulatsioon – katseta, vaatle, lenda.

NO LIMITS 2

Lõbustus- mägirauteede simulatsioon. Ehita, sõida ja naudi.

HOT DOGS, HORSE SHOES & HANDGRENADES

Päris relvade põhjalik simulatsioon, kus saab neid käsitleda nagu päriselt – tõmmata kuke vinna, liigutada kelku, laadida kuul kuuli haaval, lisada sihikuid ja optikaid, seadistada poolautomaat, täisautomaat ja täiesti lukustada jne. Erinevad keskkonnad ja lasketiirud. Palju seadistamise võimalusi. Väga suur relvade valik – 70+ relva kõikidest kategooriatest.

ACTION/SEIKLUS

AEON

Enneolematu füüsikaga tulistamise/mõõklemise mäng. Kiire ja actioni rikas mäng, kus samurai mõõgaga saab lõigata tükkideks pea iga eseme, kuuli, raketi või roboti. Sisse on toodud ka Matrixi sarnane slow-mo, mis lisaks visuaalsele ilule aitab täpsemini sooritada laske ja lööke. Unikaalne mäng, unikaalsete võimalustega.

ARIZONA SUNSHINE

Zombide apokalüpsis on kohal ja sina oled see, kes sellele lõpu teeb! Kokkuvõtlikult võiks öelda, et parim zombi mäng VR-s. Palju zombisi, palju ringirändamist ja uute relvade otsimist ja veel kord, palju zombisi, kelledega sa tegelema pead ning palju uusi ja põnevaid kohti. Graafiliselt ilus mäng kus on kasutatud täiustatud füüsikamootorit.

BATMAN ARKHAM VR

Oled varem unistanud, et kuidas on tunne olla superkangelane? Nüüd on see võimalus olemas ja päris hea teine! Käi ringi, avasta, investigeeri. Mäng on üles ehitatud rohkem kuritegude uurimisele ja teatud situatsioonide lahendamisele kui et pahade pidev tulistamine ja nende kõrvaldamine. Rahulikupoolsem elamus, mis on omas elemendis suurepärane. Graafika on mängu tugevaim külg.

ELVEN ASSASSIN

Kuidas oleks ühe korraliku vibulaskmise mänguga kus ei puudu trollid ja draakonid? Kõlab nagu midagi Lord Of The Rings-i sarnast…midagi sellist ta mõnes mõttes on. Korralik “wave-shooter” vibulaskmise mäng, kus pinget ja põnevust oma kindluse kaitsmisel jagub kuhjaga. Loeb kiirus ja täpsus!

FAST ACTION HERO

Kuidas oleks ühe tõeliselt kiire tulistamise mänguga kus enamus interjöörist on purunev ja kuule läbistav? Seda kõike veel Matrixi-stiilis aegluubis? Hästi tehtud intensiivne action-kangelase mäng, kus  kuule ei loeta ja purunenud asjade pärast arvet ei peeta. Lihtsalt tulista nii nagu jaksad ja jää ellu!

FRONT DEFENSE

Kuidas oleks Teise Maailmasõja keermetesse sattuda ja kogu täiega kaitsta oma rindejoont? Suurepärane virtuaalreaalsuse elamus, et mis tunne on olla sõjas ja kasutada intensiivses sõjas kõike, mis sind kaitseb ja vaenlast põrmustab. Palju on purustatavaid objekte. Loeb täpsus ja kiirus ning oskuslik relvade kasutus. Suur valik relvi, erinevad keskonnad ning sõja situatsioonid. See on kõige reaalsem kogemus, mis saab olla ilma päris sõjata.

IRON WOLF

Kuidas oleks allveelaevaga laevu jahtida ja veepinnal kahuriga lennukeid alla tulistada? Kõik see on võimalik selle suurepärase allveelaeva simulatsiooniga. Jahi ja ole jahitud. Planeeri oma strateegiaid ja ära saa vaenlase saagiks. Graafiliselt muljetavaldav mäng (eriti veepealne osa), mis tekitab sellise klaustrofoobilise tunde päris korralikult, et justkui sinu ümber on ainult paks teras, pisike ruum ja periskoop. 

QUIVR

Üks igavesti vinge vibumäng, mis nii teos kui pildis väga hästi tehtud. Kaitse oma kindlust ja liigu ühest kohast teise. Eesmärk on saada kõik järgnevad väravad kinni, et ükski paha tegelane enam sinna ei pääseks. 

SAIRENTO

Plahvatuslikult kiire ja intensiivne action-mäng, mis oleks justkui segu Kill Bill ja Matrixi filmist. Slow-mo ja samurai mõõgad on mängu põhilised tõmbenumbrid, mida kaunistab ilus graafika. Lisaks on mängu füüsikamootor tehtud sedavõrd eriliseks, et vaenlasi saab nö. vabalt löögikohast pooleks lõigata. ka liikumist ei ole siin kuidagi piiratud – saad hüpata ja joosta igalpool ning kasvõi mööda seina. Eriliselt meeldejääv mäng, millele praktiliselt ei ole sarnast!

SUPERHOT

Lihtsuses peitub võlu. See mäng näeb välja lihtne, aga effektne ja toimingud on ka lihtsad. Vägagi akrobaatiline mäng:) Sa lihtsalt ole kaval, mõtle enda iga liigutus hoolikalt läbi ja kasuta aega targalt, sest aeg on selles mängus sinu sõber. Nii kui liigud sina, liigub edasi ka aeg. Seega kui sa ei liigu, ei liigu ka ükski vaenlane sinu suunas. Jälgi oma ümbrust ja haara esemeid, mis sind aidata võiks. Mõtle, vaata ja liigu!

THE WIZARDS

 

RAW DATA

See on mäng oma parimas vormis. Üks populaarsemaid oma klassis. Ilus graafika, hea relvade käsitlus, palju roboteid ja suur valik erinevaid keskkondi ning mis peamine, liikumisvabadus. Kõik oleks nagu ideaalseks kompotiks olemas. Tegelikult ongi, lihtsalt haara relv ja täida oma missioone võimalikult edukalt.

SERIOUS SAM VR

Kes ei teaks Serious Sam-i? Ok, kui sa ei tea, siis see mäng on kultusliku hõnguga wave-shooter, mis oma 15 aastat tagasi tavaliste arvutite peal ilmavalgust nägi ja nüüd lõpuks VR-i toodud on ja oh my, vot see on alles mäng:) Mäng on lihtne – sinu poole tormab igasugu peast põrunud karvaseid ja sulelisi ning sinu eesmärk on üks – hävitada kõik. Mis teeb aga selle mängu huvitavaks on väga suur asukohtade valik (mingid planeedid kuskil kosmoseavaruses), suur relvade valik ja palju upcrade võimalusi. Graafiliselt annab seda mängu keerata nii heaks, et isegi 1080Ti SLI-s jääks selle jooksutamiseks väheseks. Selles mängus töötab kõik imeliselt hästi ja pinget jätkub kuhjaga, sest elukaid ja tulnukaid tuleb nagu Vändrast saelaudu, peaasi, et su väikene näpuke kiiresti päästikule jõuab vajutada.

ISLAND 359

Armastad dinosauruseid? No nüüd on sinu õnnepäev, sest nemad armastavad ka sind, aga ainuke jama on see, et nad tahavad suurest armastusest sind kohe ära süüa. Selle vastu on sul aga rohi – kiired ja võimsad relvad. Kui oled oodanud midagi Jurassic Parki sarnast elamust, siis see on just sulle. Dinosauruse liike on palju, relvade valik suur ja liigu kuhu tahad…no peaasi, et õiges suunas ja ikka dinosauruste eest ära. Dzhungel ei ole olnud kunagi nii põnev ja ohtlik kui selles mängus.

ONWARD

Üks realistlikemaid militaar-simulatsioone, mis hetkel turul saadaval. Annab tunde nagu oleksid päriselt sõjatandril ja mäng käib päris inimestega, päris inimeste vastu. Relvade käsitlus ja käitumine on viidud nii reaalseks, et tunne on nagu laseks päris relvadest. Pingeline ja põnev mäng kus saab vabalt ringi liikuda.

HORROR

ALIEN ISOLATION VR

Mäng, mis ei jäta ilmselt kedagi külmaks. Väga põneva ja hea, aga samas hirmsa atmosfääriga mäng kus mängijal on võimalus ennast tunda Alieni-maailma peategelasena ja lõputus kosmoseavaruses, suurel kosmoselaeval olla silmitsi suurima liikuva terroriga – Alieniga. Väga ilusa ja terava graafikaga mäng, mis ei jäta külmaks ka kogenud VR-i mängijat või tõeliselt julget inimest, kes arvab, et mis seal ikka siis nii väga on. Mäng on ettearvamatu, mis tähendab, et ettekirjutatud Alieni liiikumist mängus ei ole. Kõik on kaootiline ja ettearvamatu. Alien võib sinu juurde sattuda iga kord täiesti erinevas kohas ja see teeb asja eriti reaalseks ja hirmutavaks. Tavaliselt on ehmatus just siis kõige suurem kui sa seda hetke kõige vähem ootad ja tavaliselt siis see Alien sind üles leiab. Mängus on sul alati kaasas tracker, nii nagu ka filmis oli, millega sa saad jälgida ümbrust ja liikuvaid objekte, mis aitab sul paremini Alieni vältida. Lisaks on ka mõned relvad, aga väga piiratud laskemoonaga, mis paneb sul iga lasu üle väga põhjalikult mõtlema, et kas see lask on ikkagi vajalik. Väga suureks abks on ka leegiheitja, mis aitab Alieniga kohtumisel teda sinust eemale peletada, et sa põgeneda saaksid. Mäng ei ole kindlasti nõrganärvilistele ja seda tasuks kindlasti ennem tõsiselt kaaluda, et kas oled piisavalt julge, et sellesse maailma sukelduda.

THE BROOKHAVEN EXPERIMENT

Ei ole zombidest ja muudest hirmsatest elukatest küllalt? No siis on aeg seda mängu mängida. Peale seda mängu hakkad sa pimedust kartma kui ennem ei kartnud. Väga hästi tehtud mäng, mis suudab korralikult hirmutada ja ehmatada, sest see ju selle mängu eesmärk on.

DONT KNOCK TWICE

Dont Knock Twice on esmakorde õudusmäng, mis põhineb psühholoogiliselt hirmutava linna legendil, mille põhjal on tehtud ka korralik mängufilm. Mängu atmosfäär on kõhedust tekitav igal sammul ja pinge tõuseb igal sammul järjest kõrgemale, mida rohkem sa mängus edasi progresseerud. Midagi väga kurja ja paha on sind ootamas kusagil, aga sa ei tea kunagi kus ja millal. See mäng hoiab sinu adrenaliini kõrgel terve mängimise aja. See on hirm mida peab kogema! Mängu graafika ja heli on väga hästi esile toodud.

COSMIC AWAKENING

See on mäng, mis kohati on küll sarnane Alien Isolation-iga, aga samas täiesti omas mahlas elamus. Uuri ja avasta, et mis on juhtunud kosmoaselaevas. Lõpuks jõuad sa tõele liiga lähedale ja siis on küsimus, et kuhu sa põgened ja mida teed…Äärmiselt pingeline mäng, mis paneb kindlasti iga inimese proovile. Mäng ei ole pikk, pigem lühike intensiivne elamus. Graafiliselt jällegi väga hea ja heli mängib siin sama olulist rolli nagu Alien Isolation-ski.

AFFECTED: THE MANOR

See on kindlasti üks hirmsamaid elamusi pakkuv VR-i mäng, mis hetkel saadaval. See paneb proovile ka kõige julgema inimese ja garanteerib 2 x kiirema südamerütmi ja kõrge adrenaliinilaksu. Pool pime häärber, mis on justkui lõputu tubade ja koridoride jada ja sa ei tea kunagi kus keegi või miski sulle vastu kargab. Väga suurt rõhku on pandud häältele ja üldisele atmosfäärile, mis on tervikuna väga hästi õnnestunud ja mängib oma eesmärgi perfektselt.

RALLISPORT

DIRT RALLY

Ralli kõige ehedamas vormis. Kui tahad sõita rallit, mis on tõelisele lähedaim, mis VR-is võimalik, siis see on see mäng. Korralik autode ja radade valik.

ASSETTO CORSA

Üks tõsine kihutamise simulatsioon, mis tänu modifikatsioonidele on korralikult tuule tiibadesse saanud. Põhimõtteliselt võib selles mängus kihutada ükskõik mis autoga, isegi vene autodega. Mängu tugevam külg on füüsika. Graafika on samuti märkimisväärt.

PROJECT CARS 2.0

Autodega kihutamise kroonjuveel, mis on üks tõeline simulatsioon. Kui tahad ennast proovile panna ja tõsiseid rallisõite teha, siis see on mäng sulle. See on ka väga fun 🙂 Väga suur autode valik (180+) ja radadest ka puudust ei tule. Väga dünaamiline mäng, mis loodud spetsiaalselt VR elamuse jaoks.

LASTELE

OCEAN RIFT

Väga lahe sukeldumise mäng, kus saab piiramatult ringi ujuda ja avastada mere põhja ja kõikvõimalikke veeelukaid, alates väikestest kaladest kuni suurte majesteetlike vaaladeni välja. Kokku kuskil 20+ erinevat liiki.

JOB SIMULATOR

Lõbusas ja mängulises võtmes erinevate ametite proovimine. Ametid, mida proovida saab on automehhaanik, kokk, kontoritööline ja kassa klienditeenindaja. Ülesandeid mida igas ametis sooritama peab on väga varieeruvad ja mitmekesised.

TILT BRUSH

Mis saaks olla lõbusam ja loovam kui joonistada enda ümber ükskõik mida ja ükskõik kuidas. Ainuke takistus oleks loovus. Lase oma loovusel voolata!

LENDAMINE

AIRCAR

Tahad pääseda Blade Runneri sarnasesse maailma ja lennata seal vastava lennuaparaadiga ringi? Siis sellega mänguga on see võimalus. Graafiliselt väga hästi tehtud väike mäng, kus Blade Runneri atmosfäär on tõetruult järgi tehtud.

AEROFLY FS 2 FLIGHT SIMULATOR

Lennukitega lendamise simulatsioon tõsisele asjaarmastajale või siis lihtsalt inimesele, kes soovib lihtsalt lennata ja lennata….ja muudkui lennata.

ULTRAWINGS

Tõeliselt lõbus ja lihtne lendamine väiksemate lennukitega. Palju erinevaid missioone või lenda niisama.

VTOL VR

Futuristlik lahingumäng lennukitega, mis üritab olla rohkem simulatsioon ja tuua välja reaalsed sõjalised situatsioonid kus sa pead vastavalt tegutsema, aga kindlasti on selle lennuaparaadiga ka niisama tore ringi lennata ja lennutrikke teha.

EAGLE FLIGHT VR

Kuidas oleks kotkana vabalt Pariisis ringi lennata? Tõesti, kotkana saab ringi lennata ja missioone täita. Täielik vabadus näha linnulennult Pariisi ja lennata kuhu iganes kotkasilm näeb.

SPORT

ALPINE SKI VR

Suusatamine tõelisele suusaharrastajale. Kolm suusatamise versiooni – freestyle, slalom ja heliski. Sobib hästi tasakaalu harjutamiseks!

 

 

ELEVEN TABLE TENNIS

Kõige lahedam ping-pong, mis olla saab. Väga realistlik mäng, mis tundub tõesti nagu päris asi.

CLOUDLANDS MINIGOLF VR

Lõbus ja lihtne golf!

THE GOLF CLUB VR

Kõige reaalsem ja täiuslikum golf, mis hetkel VR-i jaoks saadaval.

RACKET NX

Futuristlik tennise mäng, mis oma effektsusega ületab kõik muu tennised.

 

VIRTUAL SPORTS

Tennise ja pingpongi valikud.

 

THE THRILL OF THE FIGHT

Kõige pesuehtsem poks. Graafiliselt ei midagi erilist, aga füüsika ja mäng ise on täitsa asine ja natuke ka tõsine. Töötab hästi.

HIGH CLEAR VR

Kes soovib sulgpalli taguda ja võistelda, siis miks mitte seda mängida. Tehtud väga hästi, igas mõttes.