fbpx

PREMIUM-KLASSI LAHENDUSED

Arvuteid jooksutavad UUED ülivõimsad RTX 4090 kaardid

Valve Index juhtpuldid

Nende pultide sisse on ehitatud 80 sensorit ühe puldi kohta, mis jälgivad sinu sõrmede individuaalset liikumist (finger tracking system) ja registreerivad need mängu sees samasuguste sõrmede liikumisega. See tähendab seda, et enam ei pea sa mängides vajutama erinevatele nuppudele vaid nüüd sa saad teha kõike loomulikult just nii nagu sa teeksid seda päriselt oma sõrmedega. Mängimine ei ole olnud varem nii reaalne kui nüüd!

Aiologs Sim Käsipidur

Tippkvaliteediga ja tugev, üleni metallist käsipidur, mis töötab survetugevuse põhjal.

SimuCube 2 Pro

Ülimalt detailse ja jõulise tagasisidega on kerge unustama, et tegemist on simulatsiooniga, mitte päris asjaga. Kuni 25Nm jõulist tagasisidet. Ütleks, et reaalsemaks minna ei saa enam.

Triple-screen lahendus simulatsioonideks

Kolme ekraaniga 34″ 165Hz ultra-wide lahendus ralli simulaatorile, mis võimaldab sõita rallit ka juhul kui ei kannata VR-i lahendust välja (ajab südame pahaks). Katab 160 kraadise vaatevälja ära.

Valve Index 144Hz

Kõrge kvaliteediga tavakasutaja virtuaalreaalsuse prillid, millega ei jää peaaegu ükski detail märkamata. Elamused on uudsed ja palju realistlikumad kui võrreldes eelmise generatsiooni prilliga. Pilt on peaaegu täiesti pikslite vaba, mis tähendab fotorealistlikku pilti lausa 130 kraadi ulatuses horisontaalselt. Ülimalt kvaliteetne helikvaliteet “kõrvaklappidest”, mis ei ole üldsegi kõrvade vastas. See tähendab pikemat mängimismugavust ja realistlikku 3D heli.

Heusinkveld käiguvaheti

Parim, mis võimalik!

ProVolver VR

Tagasilöögiga VR relv Provelver, mis teeb tulistamismängud palju reaalsemaks, andes tunnetuslikult Glock 17 relva raskuse ja teatud osa tagasilöögist. Tulistamise elamus on nüüd kordades reaalsem ja kaasahaaravam kui ei kunagi varem.

Simucube Wheel Tahko GT-21

Väga kvaliteetne wireless GT rool koos labadega. 

Haptilise tagasisidega VR-relv

Relv peab VR-s tunduma ka reaalne, mitte ainult olema visuaalselt nähtav. Reaalne tagasilöök.

Varjo

Tehniliselt kõige arenenumad prillid. Pilt sisuliselt sama selge ja reaalne nagu päriselu, ilma pikslite ja muude segavate kõrvalnähtusteta, mida siiamaani ei ole suudetud eemaldada. Tõeline elamus, kus ähmastub piir virtuaalreaalsuse ja päriselu vahel. Nii mõnigi on unustanud, et tal prillid peas on, sest peale raskuse ja natuke piiratud vaatevälja ei ole enam midagi, mis ütleks, et see on tegelikult virtuaalreaalsus.

Arvutid

Kasutame ainult kõige võimsamaid komponente mis ajahetkel saadaval! Parima virtuaalreaalsuse elamuse saamiseks ei saa teha kompromisse. Arvutid on varustattud järgmiste komponentidega:

  • Graafika – RTX 4090
  • Protsessor – Intel i7 – 12700K
  • Mälu – DDR5 3600Mhz 32GB
  • SSD – M.2 SSD 2TB

 

Vormeli Rool

See rool on päris vormeli rooli koopia nii materjalis kui ka visuaalis. Rool on tehtud süsinikkiust raami peale. Rooli külge on kinnitatud professionaalsed süsinikkiust käiguvahetuslabad ja spetsiaalsed vahetuse süsteemid, et käiguvahetuse tunnetus oleks võimalikult reaalne.

Heusinkveld käsipidur

Tugev, mugav, reaalne.

Woojer Vest 3

Ülivõimsa ja täpse haptilise tagasisidega vest, millega VR-elamus on täiesti uus tase. Et uskuda, peab proovima..