PREMIUM-KLASSI LAHENDUSED

Striker VR

Haptilise mootoriga, reaalset tagasilööki imiteeriv virtuaalreaalsuses mängimiseks mõeldud relv. Programmeeritav iga relva jaoks eraldi. Nüüd ei pea sa enam päris lasketiirus käima, seda saab teha ka virtuaalreaalsuses!

 

Valve Index juhtpuldid

Nende pultide sisse on ehitatud 80 sensorit ühe puldi kohta, mis jälgivad sinu sõrmede individuaalset liikumist (finger tracking system) ja registreerivad need mängu sees samasuguste sõrmede liikumisega. See tähendab seda, et enam ei pea sa mängides vajutama erinevatele nuppudele vaid nüüd sa saad teha kõike loomulikult just nii nagu sa teeksid seda päriselt oma sõrmedega. Mängimine ei ole olnud varem nii reaalne kui nüüd!

Valve Index

Kõrgeima kvaliteediga virtuaalreaalsuse prillid, millega ei jää ükski detail märkamata. Elamused on uudsed ja palju realistlikumad kui võrreldes eelmise generatsiooni prilliga. Pilt on peaaegu täiesti pikslite vaba, mis tähendab fotorealistlikku pilti lausa 130 kraadi ulatuses horisontaalselt. Ülimalt kvaliteetne helikvaliteet “kõrvaklappidest”, mis ei ole üldsegi kõrvade vastas. See tähendab pikemat mängimismugavust ja realistlikku 3D heli.

bHaptics

Haptilise tagasisidega vest. Kõik puudutused, löögid, plahvatused ja kuulidega pihtasaamised ei ole virtuaalreaalses maailmas olnud kunagi nii reaalne nagu selle vestiga. Vestil on kokku 40 haptilist mootorit.