fbpx

Sõidusimulaator virtuaalreaalsuses

Kõrgkvaliteediline sõidusimulaator nii õppeks kui ka lõbusõitudeks. Kasutame professionaalset virtuaalreaalsust, kus simuleeritav pilt on sama selge nagu reaalne elu, mis tagab kõrgeima kvaliteediga elamuse ja õppe, mis virtuaalreaalselt hetkel võimalik. Lisaks reaalse tagasisidega rool, pedaalid, käigukangid ja käsipidur.

Loe rohkem

Lennusimulaator virtuaalreaalsuses

Kõrgkvaliteediline lennusimulaator nii õppeks kui ka lõbulendudeks. Kasutame professionaalset virtuaalreaalsust, kus simuleeritav pilt on sama selge nagu reaalne elu, mis tagab kõrgeima kvaliteediga elamuse ja õppe, mis virtuaalreaalselt hetkel võimalik. Lennukit juhitakse reaalse tagasiside lennukirooliga (yoke). Kasutame ka “hand tracking” tehnoloogiat kus saab reaalselt oma kätega keerata, lükata ja vajutada kõike lennukikabiinis olevaid nuppe ja kange.

Loe rohkem

Loodusrännakud virtuaalreaalsuses

Pakume võimalust väga lihtsalt, aga effektselt maailma looduskaunites kohtades rändama minna. Meie kõrgkvaliteediline inimsilma selgusega virtuaalreaalsusus tagab parima elamuse, mis hetkel võimalik. Simulatsioonides kasutatakse fotogrammeetria tehnoloogiat, mis tähendab kõrgvaliteediliste piltidega üles ehitatud 3D maailma, mis esmapilgul tundub sama reaalne nagu reaalne koht tegelikult on.

Loe rohkem

Universumi rännakud virtuaalreaalsuses

Rännak universumi avarustesse on kõrgkvaliteedilise virtuaalreaalsuse kaugusel. See universumi simulatsioon on oma mõõtmelt sama, mis päris universum. Seega planeetide ja tähtede avastamist on põhimõtteliselt lõputult.

Loe rohkem