TELLIMINE

PARIMAD HINNAD, PARIM TEHNIKA, PARIM MÄNGUDEVALIK (70+ MÄNGU)

Põhiteenusena pakume VR täislahenduse rentimist/kohale tellimist alates 2H vastavalt Teile sobivas kohas või üritusel, kus vähegi võiks olla võimalus pakkuda endale või külalistele elamust, mis on enneolematult vinge. Mänge/atraktsioone on igast zhanrist, igale maitsele ja erinevate pikkustega, kõik on Teie valikul. Tellida saab ka mitu komplekti korraga, et korraldada näiteks rühmade vahelisi võistlusi. Teie esitage soov ja me paneme teile kokku vastava paketi.

Võime ka ise korraldada Teile VR mänguõhtu kus tuleb lihtsalt kohale tulla ja mängida!

ENNEM TELLIMIST PALUKS KAALUDA NEID NÕUDEID JA SOOVITUSI:

  • vaba põrandapinda peaks olema vähemalt 2,0 x 2,0meetrit, ideaalne oleks 5 x 5 meetrit.
  • soovitatav lae kõrgus vähemalt 2,3 meetrit, kuid saab hakkama ka natuke madalama laega.
  • rasvaste ja mustade kätega mängimine keelatud.
  • soovitatav maksimaalne järjestikune mänguaeg on 1 tund ühe inimese poolt, seejärel tuleb võtta 5-10 minutit puhkust.
  • mängimise ruumis ei tohi olla peegleid

PS! Prillide küljes olev pehme tihend, mis käib näonaha vastu, on peale igat kasututuskorda desinfitseeritav ja seetõttu hügieeniline kasutada!

PS!Kasutame spetsiaalset tihendit, mis võimaldab suuremat vaatevälja kui tavalise tihendiga.

MÄNGUTUND

Mängutund kohaletulemisega vastavalt Teie üritusele ja kohale. Mitme komplekti võimalus. Küsige personaalset pakkumist!


 Küsi personaalset hinda!

VR ÜRITUS

Võime korraldada Teile korraliku 2 – 6 tunnise VR ürituse, mis tähendab, et meie poolt on koht, korralik VR varustus ja täislahendus rallivõistlusteks, tulistamismängudeks, muudeks seiklusteks või hoopis ruumist põgenemine võistlusevormis. Võimalused on meeletud, Teie esitage ainult soov ja me täidame Teie VR unistuste õhtu!


Küsi personaalset hinda! 

PRILLIDE RENT

Meilt saab ka ainult prille rentida ja ei midagi muud( vajadusel 2x komplekti). Kui tunned, et kõik muu on olemas (mängud, võimas arvuti, statiivid, kõrvaklapid jne) ja tahad ikkagi VR prille ära proovida, siis on Sul see võmalus.


 24H 50 Euri ( ainult prillide komplekt )

VIRTUAALREAALSUSE LAHENDID

Spetsiaalsete virtuaalreaalsuse komplektide ehitus, seadistus, installatsioon, juhendamine, nõustamine ja lahenduste leidmine nii eraisikutele kui ka äriklientidele.


 Küsi personaalset lahendust ja hinda!

VR PAKETID

KUI SOOVITE MIDAGI KONKREETSET VÕISTLUSE STIILIS VÄIKSEMATELE GRUPPIDELE (2 – 40)

POMMIDE DEMINEERIMINE

“KEEP TALKING AND NOBODY EXPLODES”

POMMI DEAKTIVEERIMINE AJA PEALE. POMMI DEAKTIVISEERIJA KANNAB VR-PRILLE JA OOTAB ÜLEJÄÄNUD MÄNGIJATELT JUHENDEID, ET KUIDAS POMMI KAHJUTUKS TEHA. JUHENDID ON ERALDI PRINDITUD PABERILE. SEE ON PINGELINE VÕIDUJOOKS AJAGA KUS ERIDEMINEERIJA ELU SÕLTUB TEISTE MÄNGIJATE OSKUSTEST JUHTNÖÖRE EDASI ANDA.

2-40 MÄNGIJAT KORRAGA

PANGARÖÖV

“PAYDAY 2 VR”

PINGELINE VR ACTION-SEIKLUS, MIS VIIB SIND OTSE SÜNDMUSTE KESKELE JA PUUDUTAB MÄNGIJAID NII REAALSELT KUI VR-S ÜLDSE VÕIMALIK. KOOSTÖÖ MÄNGIJATE VAHEL ON OLULINE, ET VÕIMALIKULT PALJU KOOS RÖÖVIDA JA POLITSEI EEST PÄÄSEDA. PÄÄSTAB AINULT KIIRE REAGEERIMINE JA OSKUSLIK RELVADE KÄSITLUS. IGA RÖÖV TULEB ELLU VIIA TEATUD AJA JOOKSUL JA MIDA ROHKEM SUUDAD VÄÄRISESEMEID/RAHA RÖÖVIDA JA MIDA KIIREMINI POLITSEI EEST PÕGENEDA, SEDA SUUREM ON VÕIDUVÕIMALUS. PALJU ERINEVAID RÖÖVIMISKOHTI. SEE MÄNG EI OLE NÕRKADELE EGA ALLA 18 AASTASTELE!

2 MÄNGIJAT KORRAGA!

RUUMIDEST PÕGENEMINE

“WE WERE HERE”

ANNA ENDAST KÕIK, ET OMA PARTNERI/SÕBRAGA RUUMIST PÄÄSEDA. SUHELGE OMAVAHEL, RÄÄKIGE, MIDA TE OMA RUUMIS NÄETE, AIDAKE LAHENDADA MÕISTATUSI, TEHKE KÕIK ET PÄÄSEKSITE. PINGELINE VR-MÄNG RUUMIST PÄÄSEMINE KUS AEG ON AINUKE VAENLANE.

2 MÄNGIJAT KORRAGA!

SPORTLIK LIIGUTAMINE I

“SPARC”

VÄGA KAASAHAARAV SPORTLIK JA FUTURISTLIK VISKEMÄNG KUS LOEB KIIRUS, OSAVUS JA TÄPSUS. SELLE MÄNGUGA VÕTAB LÕPUKS KA KOGENUD SPORTLASE VÕHMALE. PLASMAKERADE LOOPIMINE, VALIDES ISE MOODUSE, KUIDAS SA SEDA TEED, KAS KAVALALT SEINA PÕRKEGA VÕI OTSE VINDIGA. LÕBUS MÄNG KÕIGILE, HOOLIMATA VANUSEST JA SOOST.

2 MÄNGIJAT KORRAGA!

SPORTLIK LIIGUTAMINE II

“SPRINT VECTOR”

VÄGA KAASAHAARAV SPORTLIK JA FUTURISTLIK JOOKSMISMÄNG KUS LOEB KIIRUS, OSAVUS JA TÄPSUS. REAALSUSLÄHEDANE JOOKSMINE KOOS POWERUP-DEGA, ET PÕRMUSTADA KONKURENT. MÄNG SISALDAB LISAKS JOOKSMISELE HÜPPAMIST, RONIMIST JA LENDAMIST. SELLE MÄNGUGA VÕTAB LÕPUKS KA KOGENUD SPORTLASE VÄGA VÕHMALE. LÕBUS MÄNG KÕIGILE, HOOLIMATA VANUSEST JA SOOST.

2 MÄNGIJAT KORRAGA!