fbpx

Naudi sõitmist

Sõida kuhu tahad, kuidas tahad ja millega. Valik on Sinu!

Pildid illustreerivad tegelikku VR-mängude sisest graafikat!

Uue generatsiooni tehnoloogilised lahendused

Kõrgkvaliteediline virtuaalreaalsus avab uued võimalused, mida varem kunagi pole olnud. See tähendab revolutsioonilist tehnoloogiat, põhjalikke teadmisi ja viimase sõna simulatsiooni tarkvara. Meil on see kõik olemas.

Meie lahendustega saate tunda ennast justkui nagu päriselt autos, ilma et midagi oluliselt reedaks, et tegelikult olete virtuaalreaalsuses. Virtuaalreaalsuses kus puuduvad eelmise generatsiooni vead ja puudused kus võisid veel öelda, et see on mäng. Inimsilma selgus (jah, sama selge pilt nagu me näeme päriselu), kirkad värvid ja see õige päris elu lähedane kontrast on suurepärase virtuaalreaalsuse elamuse alustala. Muidugi ei pääse me ka väga võimsast arvutist, mis on sellise elamuse jaoks spetsiaalselt ehitatud ja viimse piirini kalibreeritud.

  • Valikus on 500+ autot, bussid, rekkad, 300+ rada (auto24 ringrada sealhulgas)
  • Kõik ilmastikuolud, öö ja päev, elav liiklus, linnasõit, mägedesõidud, looduslikud ilusad kohad jne.
  • Reaasuslähedane autode individuaalne füüsika, reaalne rooli, pedaalide ja käigukangi tagasiside .
  • Ringraja sõidud, vabas vormis sõit ja ralli. Valik on Sinu!
  • Õppesõidu võimalus algajale juhile – erinevate päriselus ettetulevate situaatsioonide simuleerimine nagu pimedasõit, libedasõit, ohtlikud liiklusolukorrad, kõik realistlikud ilmastikuolud (torm, paduvihm, udu, lumesadu, liivatorm jne) auto kabariitide tunnetus, käikude vahetustega kohanemine jne.

 

 

 

 

 

NB! Paremal pool asuv pilt illustreerib pildilist vahet HTC Vive Pro (vasakul) ja Varjo VR-3 (paremal) vahel, mida meie kasutame.

Sõidusimulaator, mis koosneb Simucube 2 Pro roolipõhjast, Heusinkveld pedaalidest, Fanatec käigukastist, Heusinkveld sequental käigukastist ja Heusinkveld käsipidurist.

Inimsilma 20/20 teravusega virtuaalreaalsuse prill Varjo VR-3, kus pildi selgus võrreldav reaalse eluga.

Mida sa ootad?