fbpx

ESPORT CHALLENGER 2018

 

 

Tegu on sarja esimese sportlikku üritusega, mis toimub 100% kõrgkvaliteedilises virtuaalreaalsuses.

 

Mängud ja võistlused 6x täiskomplektse virtuaalreaalsuse komplektiga.

Ralli simulatsioon virtuaalreaalsuses, liikuva motoriseeritud alusega.

Lisaks palju muid mänge mängimiseks.

Võitjatele auhinnad.

Aega aitab sisustada hea muusika ja snäkk.

 

Kasutusel on parimad virtuaalreaalsuse tehnilised lahendused, mis hetkel võimalikud.

Kokku 6 täiskomplektset mängukohta. Võistlused toimuvad “Sprint Vector” ja “Sparc” mängudega kus mõlema jaoks on ette nähtud 2x virtuaalreaalsus komplekti, mis tähendab, et võisteldakse kokku 4x komplekti taga. Lisaks saab mängida järgmiseid mängude kategooriaid: poks, golf, vibu, tennis, sulgpall, ping-pong, täpsuslaskmine, mõõklemine, bowling.

Lisaks aitab üritusel aega hullutada rallispordi simulatsioonil liikuval alusel! Mis saab olla parem kui rallitada virtuaalreaalsuses tõelise ralli simulatsiooniga.

Aega aitab sisustada hea muusika ja snäkk. Mittemängijad saavad vaadata suurt projekteeritud pilti seinalt, mis edastab mängijate pilti. Mittevõistlejad saavad mängida vabade komplektidega teisi sportmänge, vastavalt oma valikule.

Kohtade arv piiratud!

Ürituse algus kell 12.00 ja lõpp orienteeruvalt kell 19.00!! Suurema huvi korral kestab kauem, aga mitte rohkem kui kuni 21.00.

Eelregistreerimisel palun märkida kindlasti ära, millisest võistlusest soovitakse osa võtta! Kui ei soovi võistelda, siis peale nime ja telefoninumbri ei ole registreerimisel midagi muud vaja märkida.

Paarisvõistlusel langeb iga võistluse kaotaja mängust välja ja võtja läheb edasi veerandfinaali, siis juba poolfinaali ja lõpuks finaali, kus selgub võitja. Võitja tulemused kuulutame välja samal võistlusõhtul kohapeal ja hiljem Facebookis vastaval teemalehel.

Üritusele on oodatud kõik, kes vähegi tunnevad, et neil on sees tõeline spordipisik, võistlusjanu ja tahavad osa saada Eesti ainukesest suurejoonelisest VR üritusest.

Ürituse osalustasu15 EUR inimese kohta (osalustasu peab olema makstud hiljemalt 20.04.17). Võib ka maksta kohapeal sularahas, aga kindlasti peab olema eelregistreeritud, et kindlustada üritusele sissepääs!

Võistluse võitjatele auhinnad!

Osalustasu 15 Euri saab maksta Swedpank, EE702200221060854554, Access Group OÜ.

Ürituse toimumise asukoht Von Glehni Teater aadressil Pärnu maantee 326. Kohapeal ka parkimise võimalus!

TAEVAS JA MAA KESKUS

Registreeri ja küsi vaba aega siit!

UUS TEENUS MAA JA TAEVA HEAOLUKESKUSES!

Nüüd on võimalus MAA JA TAEVA HEAOLUKESKUSES kogeda midagi, mida võib nimetada ka tehniliseks revolutsiooniks – unustamatud virtuaalreaalsuse rännakud ja avastused, mitmel erineval moel, suure simulatsioonivalikuga kus midagi leiab igale soovijale. See on elamus, mida on raske kirjeldada. Maailm, mida peab oma silmaga nägema, et saada aru selle tõetruu, reaalsuslähedase elamuse intensiivsusest. Väga erinevad, võimsad visuaalsed avastusretked ja rännakud.

22. septembril
5. ja 6. oktoobril

Seansiajad kõikidel päevadel:

12.00 – 12.30 15.45 – 16.15
12.45 – 13.15 16.30 – 17.00
13.30 – 14.00 17.15 – 17.45
14.15 – 14.45 18.00 – 18.30
PAUS 18.45 – 19.15

MIS ON VIRTUAALREAALSUS?

VR saavutatakse kõrgtehnoloogiliste seadmete abil, millega tekitatakse inimestele visuaalse projektsiooniga tunne, et nad on arvuti loodud simulatsiooni või mängu reaalne osa.

Põhiliseks kõrgtehnoloogiliseks seadmeks, millega tekitatakse kolmedimensiooniline VR, on HTC Vive prillid, mille funktsioneerimiseks peab see olema ühendatud võimeka laua- või sülearvutiga. Täielikku elamust ja dünaamilisust annavad juurde veel liikumisandurid ja 7.1 ruumilise heliga kõrvaklapid. VR prillide eripära seisneb selles, et siin kasutatakse effekti tekitamiseks kahte väikest ekraani, mõlemale silmale eraldi. Üks silm näeb ühte ekraani ja teine silm teist, mille tulemusel tekkiv 3D pilt on vaatajale oluliselt lähemal reaalsusele. Inimese silmade ja ekraani vahele pole vaja veel omakorde eraldi prille, et 3D kogemust nautida. Tehnoloogiline täislahendus seisneb selles, et mängu või simulatsiooni kasutamise käigus projitseeritakse VR prillidega kolmemõõtmeline pilt otse silmade ette, mis tekitab illusiooni, et mängija oleks justkui mängu või simulatsiooni sees. VR prillidega näeb 3D pilti ning need võimaldavad vaba liikumist ükskõik millises suunas. See on tehnoloogiline lahendus, mida päeb ise nägema, et uskuda ja aru saada.

MILLEKS VR ON HEA?

Annab ainulaadse võimaluse läheneda asjadele nii nagu reaalselt, aga seda virtuaalses 3D keskkonnas, mis on ainulaadne, visuaalset elamust pakkuv ja väga hästi hariv;

– füüsiliselt ise virtuaalses keskkonnas vastava simulatsiooni vaatlemine ja 3D toimetamine pakub väga põnevat lähenemist, mis võib äratada mingi teema või aine vastu sügavamat huvi; huvi tekkimise tõenäosus on väga kõrge peale VR-i kasutamist;

– vastava simulatsiooni kasutamine annab kerge füüsilise koormuse, mis on hea vaheldus istuvale tööle;

– eksimuste puhul saab alati kiiresti algusest alustada;

– saab teha asju, mida pole reaalselt võimalik või on reaalselt väga kallis (nagu näiteks ookeanisügavuses viibimine, reis kuule, molekulide ehitamine, inimese anatoomiline vaatlus, lendamine, kaugel asuvates looduslikes kohtades või aastaajast tingituna võimatutes kohtades viibimine, jalutuskäik keset metsikuid loomi jpm);

– VR on kohati väga lõbus ja intensiivne elamus;

– annab meeletuid võimalusi ühendamaks mitut erinevat teemat üheks, mis VR-is tundub täiuslikum, huvitavam ja mitmekesisem (puhtalt muusika kuulamine pole enam pelgalt kuulamine, vaid saab olla sõna otses mõttes muusika sees ja tunda seda rohkem kui kunagi varem).

KOLM VR KATEGOORIAT TAEVAS JA MAA KESKUSES:

HARIDUS

3D Organon VR Anatomy – Inimese täielik anatoomia. Sisaldab 4000 erinevat inimese kehaosa, organit, kude, struktuuri. Inimest on võimalik uurida väga detailselt iga organi ja struktuuri kaupa. Eraldi saab uurida ka veresoonkonna ehitust jpm.

Titans Of Space 2.0 – hõlmab endas päikesesüsteemi kõiki planeete. Tegu on simulatsiooniga, mis võimaldab iga planeedi virtuaalreaalset vaatlust. Lenneldes ühelt planeedilt teisele on võimalik näha, mismoodi see välja näeb ja tunnetades selle reaalset suurust.

The VR Museum Of Fine Art – tutvuda saab paljude tuntud kunstnike, maalide, skulptuuride ja kujudega erinevatel ajastutel.

Engage – haridus ja esitlusplatform, kus saab vaadelda palju erinevaid objekte ja loomi.

Universe Sandbox 2.0 – hõlmab endas päikesesüsteemi kõiki planeete ja kogu universumit. Tegu on simulatsiooniga, mis võimaldab iga planeedi virtuaalreaalset vaatlust, kirjeldust, eksperimentide korraldamist, erinevate tähesüsteemide loomist jpm.

Magnificent Ships – maailma kuulsamate laevade vaatlus erineval moel ja nendel viibimine.

 

PUHKUS/MEDITATSIOON

Space Dream VR – psühhedeelse visuaaliga kosmiline fantaasiakeskkond, mis oma uskumatu ilu ja värvidega haarab täiesti endasse. Selles keskkonnas saab kõndida ja lennata. Muusika ja visuaal on kombineeritud nii, et oleks omavahel sünkroonsus. Selles keskkonnas saab olla oma lemmikmuusikaga, mis annab justku tunde olla oma lemmikmuusika sees, mis võimendab muusikalist elamust mitmekordselt.

Dimensional Intersection – see on virtuaalreaalsuseks mõeldud interaktiivne muusikaline visualiseerija. Muusika, mis on pärit kunstnikelt nagu Globular ja MONS, viib uude sürrealistlike stseenide reaalsusesse, mis on täis interaktiivseid reaalajas fraktante, lõpmatuid tunnelleid ja 3D-mudeleid. Saab lisada ka enda lemmikmuusikat.

Nature Treks VR – erinevate looduslike keskkondade nautimine. Valida saab üheksa erineva atmosfääriga looduslike keskkondade vahel oma lemmik, sinna siseneda ja seejärel nautida. Saab teha erinevaid interaktiivseid loomisi, nt kasvatada puid, luua kive enda ümber, põõsaid, lilli, liblkaid jne. Miks mitte vaadata rannal päikeseloojangut või olla õhtuhämaruses päikesekumast küllastunud metsas või hoopiski kuumas oaasis – valik on igaühe enda teha. Taustaks on rahustav muusika.

Soundscape – teleporteerige ennast psühhedeelsesse maailmamuusika visuaali. Kõik valguse efektid reageerivad muusika rütmile ja igat lugu mitu korda kuulates pole valgusemäng kunagi samasugune. Sisaldab kuulsaid uuemaid ja vanu lugusi, kokku 12 lugu.

Tilt Brush – võimalus elada välja oma kunstianne oma lemmikmuusikaga, mis osaliselt vibreerib sünkroonis kunstiteosega. Saab vaadelda ka valmistöid muusikaga, mida inimesed läbi võrgu on jaganud.

TheBlu – ookeanisügavuste vaatlus. Saab valida kolme keskkonna vahel – madalas, keskmise sügavusega vees ja mitme kilomeetri sügavusel. Erinevad kalad, kilpkonnad, haid, raid, krabid, meduusid, sisaldab vaala ja süvavee vaatlust. Süvaveevaatlus võib olla natuke hirmutav, aga samas meeletult ilus kui sinna järsku helendavad kalad ja meduusid ujuvad. Kuskil seal peidab ka ennast suur kaheksajalg.

 

FOOBIAD/HIRMUD

Kui ületada VR-s oma hirmud, siis 50% tõenäosusega on hirmud kadunud hiljem ka reaalses elus.

Speech Trainer – Kardad inimeste ees esineda? See simulatsioon aitab tegeleda selle hirmuga.

Richies Plank Experience – Kardad kõrgust, ämblikke, lendamist, liftis olemist? See on simulatsioon, mis aitab leevendada neid hirme.

AEROFLY FS2 – väga realistlik lennukiga lendamise simulatsioon, kus saab ise lennukiga lennata või olla lihtsalt kaasreisija (hea lennukartuse leevendamiseks).

 

Anders Eismann

Anders Eismann on omandanud Iirimaal muusikahariduse heliinseneri/muusikatehnoloogia erialal, elades seal kokku ligi seitse aastat. Iirimaalt Eestisse tagasi tulles tegi ta paar aastat reklaamidele ja Eesti kuulsamatele seriaalidele helitöötlust (Pilvede all, Kartulid ja Apelsinid). Nüüdseks on Andres Eismann Access Group OÜ (virtuaalreaalsus.ee) asutaja, kelle põhitegevuseks on virtuaalreaalsuslahendite pakkumine. Virtuaalreaalsus on teda huvitanud paralleelselt muusikaga juba päris pikka aega. Viis aastat tagasi hakkas ta sellega tõsisemalt tegelema, et saada aru, mis võimalusi VR pakub ning kuidas tehnoloogia üldse töötab. Kuna areng selles valdkonnas on olnud muljetavaldav ning tehnoloogia töötab juba väga hästi ja loob meeletuid võimalusi, siis oleks tema suureks soovikd tutvustada VR võimalikult suurele hulgale inimestele. Ta usub, et see aitab rikastada puhkust, naudinguid ja õpet, pakkudes innovaatilisi tehnoloogilisi lahendusi, mis muidu jääks paljudele kättesaamatuks tehnika kõrge soetusmaksumuse tõttu.
http://virtuaalreaalsus.ee

Taeva ja Maa keskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600

 

 

PANE ENNAST VÕISTLUSELE VÕISTLEJANA KIRJA!

Mootorite käivitamiseni on aega

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

VR Dirt Rally Arena 2017 vol.4

Tegu on juba võistluste sarja 4. osaga ja 3. etapiga, et kõik ralli ja VR huvilised saaksid käia üritustel, kus rahuldada enda virtuaalreaalsuse ja rallitamise võistlusjanu. Eelmise võistluse võitja on uustulija, Gert Raudsepp kes pääseb ka tasuta järgmisele võistlusele. Liidripositsiooni aga hoiab Lauri Tarbe. Kas on keegi veel võimeline talle konkurentsi pakkuma? Endised ja uued rallitajad, eelregistreerimine hakkab nüüd! Need kes olid eelmine kord rallitamas ja said endale koha kirja, saavad nüüd eelisjärjekorras rallitama tulla ja parandada oma kohta edetabelis. Ülejäänutele soovin aga kiiret registreerimist, sest kohtade arv on piiratud.

Virtuaalreaalsuse rallivõistluse järgmine seeria toimub juba 12.08.2017 kell 17.30, Tallinnas, Tao Keskuses, Rotermanni 2. Kui tulete Hobujaama tänava poolsest äärest,Vapiano restorani vastas asuvast sissepääsust sisse ja järgmisena keerate paremale, siis üsna kohe peale juustupoodi ongi näha Tao Keskuse sissepääsu uks. Sissepääsuks on teatud aeg uks lahti, pärast tuleb helistada kella! Ole kohal!

Orienteeruv ürituse lõpp kell 23.30 – 00.00

 

PALUN LUGEDA HOOLIKALT LÄBI!

Meil on hea meel teatada VR rallitamise 2017 aasta võistlusseeriast, mis kulmineerub aasta lõpus finaaliga, mille võitja saab endale magusa auhinna – uue Nvidia GTX 1080Ti kaardi. Kaart on võimas, lausa 35% võimsam kui GTX1080 ja  grammike võimsam kui Titan X(Pascal). Kuna esimene piloot-projekt osutus enam-vähem edukaks, siis nüüd, parandades olulised vead, olles targem ja kuulates võistlejate soove, oleme valmis alustama 5-osalist võistlusseeriat, mis kulmineerub aasta lõpus suure finaaliga! Võistlused toimuvad iga kahe kuu tagant. Seega kes plaanib selle läbida ja võita, siis tasuks need kuupäevad enda kalendrisse kirja panna, et kindlalt kohal olla. Vabade kohtade puhul või kellegi väljalangemisel on võimalus uuel tulijal veel järgmine kord (12. august) ennast kirja panna ja isegi võistlus ära võita.

Võistluse kuupäevad on järgmised:

 1. 1.aprill
 2. 27.mai
 3. 12.august
 4. 30.september
 5. 2.detsember (finaal)

Seekord teeme asja lihtsamaks. On 4 rallitamiskohta ja kaks erinevat eelseadistust. Ei mingeid olulisi seadistamisi rallitajate poolt, kõik on juba ära tehtud, et oleks parim. Osad rallitoolid on eelseadistatud abidega, osad ilma ning võistleja valib endale sobiva koha. Ainuke asi, mida võib vahetada on käikude seaded – automaatne, lapats või käigukang. Seda kõike selleks, et vältida segadust, mida mõni rallitaja omavoliliste seadete muutmisega võib tekitada. Teine põhjus on ka ajakulu – mida kiiremini rallitama saab hakata, seda parem. Plaanis on 5 kiiruskatset, viies erinevas riigis ja erinevate ilmaoludega (hommik, päev, pilvine, vihmane, pime ja lumesadu) ning sõit toimub iga sõitja poolt kahes jaos. Esimese raksuga kolm kiiruskatset, siis hiljem juba kaks sõitu järgi. Ennem võistlussõitu võib teha iga raja peal ühe proovisõidu, et õppida rada tundma.

Kõik rallitajad peavad kindlasti eelregistreerima ja tegema ülekande, et kindlustada endale koht võistlustele, sest kohtade arv on piiratud – 22 võistluskohta! Pealtvaatajad ja muidu mängijad eelregistreerima ei pea!

Eelregistreerimisel palun märkida kindlasti ära, et milliseid seadeid soovitakse (abid, abideta, lapats, käigukang, automaatne), siis on ka lihtsam ette näha mismoodi keegi sõita tegelikult soovib.

Võitja selgub punktisüsteemi alusel, täpselt sama süsteemi järgi nagu WRC-s punkte antakse, kus ühe kiiruskatse 10 esimest kohta saavad punkte, maksimaalne 25 ja madalaim 1. Maksimaalne punktisaaja on etapi võitja. Võitja ja teiste rallitajate tulemused kuulutame välja samal võistlusõhtul kohapeal ja hiljem facebookis vastaval teemalehel.

Iga etapi võitja saab automaatselt tasuta järgmisele etapile!

Üritusele on oodatud kõik, kes vähegi tunnevad, et neil on sees tõeline rallitamispisik ja tahavad osa saada Eesti ainukesest suurejoonelisest VR rallitamisest.

Rallitamist aitavad läbi viia Thrustmaster T500RS  ja GTX1080Ti, GTX1080 kaardid.

Rallivõistlusel osaleja 14 EUR (osalustasu peab olema makstud hiljemalt 04.08.17)

Lihtsalt pealtvaataja tasu 6 Euri saab maksta ka kohapeal sularahas!

Võistlejate osalustasu saab maksta Swedpank, EE702200221060854554, Access Group OÜ.

 

Lugupidamisega entusiastlik VR-i tiim.

WWW.VIRTUAALREAALSUS.EE

 

 

 

PANE ENNAST VÕISTLUSELE VÕISTLEJANA KIRJA!

Mootorite käivitamiseni on aega

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

VR Dirt Rally Arena 2017 vol.3

Tegu on juba võistluste sarja 3. osaga ja 2. etapiga, et kõik ralli ja VR huvilised saaksid käia üritustel, kus rahuldada enda virtuaalreaalsuse ja rallitamise võistlusjanu. Eelmise võistluse võitja, Danel Mugur, hoiab aga tabelis liidripositsiooni ja pääses automaatselt tasuta edasi. Kas on üldse keegi võimeline talle konkurentsi pakkuma? Endised ja uued rallitajad, eelregistreerimine hakkab nüüd! Need kes olid eelmine kord rallitamas ja said endale koha kirja, saavad nüüd eelisjärjekorras rallitama tulla ja parandada oma kohta edetabelis. Ülejäänutele soovin aga kiiret registreerimist, sest kohtade arv on piiratud.

Virtuaalreaalsuse rallivõistluse järgmine seeria toimub juba 27.05.2017 kell 17.30, Tallinnas, Tao Keskuses, Rotermanni 2. Kui tulete Hobujaama tänava poolsest äärest,Vapiano restorani vastas asuvast sissepääsust sisse ja järgmisena keerate paremale, siis üsna kohe peale juustupoodi ongi näha Tao Keskuse sissepääsu uks. Sissepääsuks on teatud aeg uks lahti, pärast tuleb helistada kella! Ole kohal!

Orienteeruv ürituse lõpp kell 23.30 – 00.00

 

PALUN LUGEDA HOOLIKALT LÄBI!

Meil on hea meel teatada VR rallitamise 2017 aasta võistlusseeriast, mis kulmineerub aasta lõpus finaaliga, mille võitja saab endale magusa auhinna – uue Nvidia GTX 1080Ti kaardi. Kaart on võimas, lausa 35% võimsam kui GTX1080 ja  grammike võimsam kui Titan X(Pascal). Kuna esimene piloot-projekt osutus enam-vähem edukaks, siis nüüd, parandades olulised vead, olles targem ja kuulates võistlejate soove, oleme valmis alustama 5-osalist võistlusseeriat, mis kulmineerub aasta lõpus suure finaaliga! Võistlused toimuvad iga kahe kuu tagant. Seega kes plaanib selle läbida ja võita, siis tasuks need kuupäevad enda kalendrisse kirja panna, et kindlalt kohal olla. Vabade kohtade puhul või kellegi väljalangemisel on võimalus uuel tulijal veel järgmine kord (27. mai) ennast kirja panna ja isegi võistlus ära võita.

Võistluse kuupäevad on järgmised:

 1. 1.aprill
 2. 27.mai
 3. 29.juuli
 4. 30.september
 5. 2.detsember (finaal)

Seekord teeme asja lihtsamaks. On 4 rallitamiskohta ja kaks erinevat eelseadistust. Ei mingeid olulisi seadistamisi rallitajate poolt, kõik on juba ära tehtud, et oleks parim. Osad rallitoolid on eelseadistatud abidega, osad ilma ning võistleja valib endale sobiva koha. Ainuke asi, mida võib vahetada on käikude seaded – automaatne, lapats või käigukang. Seda kõike selleks, et vältida segadust, mida mõni rallitaja omavoliliste seadete muutmisega võib tekitada. Teine põhjus on ka ajakulu – mida kiiremini rallitama saab hakata, seda parem. Plaanis on 5 kiiruskatset, viies erinevas riigis ja erinevate ilmaoludega (hommik, päev, pilvine, vihmane, pime ja lumesadu) ning sõit toimub iga sõitja poolt kahes jaos. Esimese raksuga kolm kiiruskatset, siis hiljem juba kaks sõitu järgi. Ennem võistlussõitu võib teha iga raja peal ühe proovisõidu, et õppida rada tundma.

Kõik rallitajad peavad kindlasti eelregistreerima ja tegema ülekande, et kindlustada endale koht võistlustele, sest kohtade arv on piiratud – 24 võistluskohta! Pealtvaatajad ja muidu mängijad eelregistreerima ei pea!

Eelregistreerimisel palun märkida kindlasti ära, et milliseid seadeid soovitakse (abid, abideta, lapats, käigukang, automaatne), siis on ka lihtsam ette näha mismoodi keegi sõita tegelikult soovib.

Võitja selgub punktisüsteemi alusel, täpselt sama süsteemi järgi nagu WRC-s punkte antakse, kus ühe kiiruskatse 10 esimest kohta saavad punkte, maksimaalne 25 ja madalaim 1. Maksimaalne punktisaaja on etapi võitja. Võitja ja teiste rallitajate tulemused kuulutame välja samal võistlusõhtul kohapeal ja hiljem facebookis vastaval teemalehel.

Iga etapi võitja saab automaatselt tasuta järgmisele etapile!

Üritusele on oodatud kõik, kes vähegi tunnevad, et neil on sees tõeline rallitamispisik ja tahavad osa saada Eesti ainukesest suurejoonelisest VR rallitamisest.

Rallitamist aitavad läbi viia Thrustmaster T500RS  ja GTX1080Ti.

Rallivõistlusel osaleja 14 EUR (osalustasu peab olema makstud hiljemalt 25.05.17)

Lihtsalt pealtvaataja tasu 6 Euri saab maksta ka kohapeal sularahas!

Võistlejate osalustasu saab maksta Swedpank, EE702200221060854554, Access Group OÜ.

 

Lugupidamisega entusiastlik VR-i tiim.

WWW.VIRTUAALREAALSUS.EE

 

 

 

PANE ENNAST VÕISTLUSELE VÕISTLEJANA KIRJA!

Mootorite käivitamiseni on aega

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Esmakordne võistluste sari Eestis!

 

VR Dirt Rally Arena 2017 vol.2

Tegu on loodava võistluste sarjaga, et kõik ralli ja VR huvilised saaksid käia üritustel, kus rahuldada enda virtuaalreaalsuse ja rallitamise võistlusjanu.

See on sündmus, mis kasvab iga korraga suuremaks ja suuremaks ning seda tänu Sulle, kes Sa ennast võistlusele ära registreerid või lihtsalt kohale tuled. Mida rohkem võistlejaid ja huvilisi, seda vingemaks ja suuremaks selle ürituse arendame. Kõik sõltub Sinust, VR rallitaja ja muidu huviline!

Käivitagem võimalikult palju mootoreid, et müra oleks võimas!

Virtuaalreaalsuse rallivõistlus toimub juba 01.04.2017 kell 17.30, Tallinnas, Tao Keskuses, Rotermanni 2. Kui tulete Hobujaama tänava poolsest äärest,Vapiano restorani vastas asuvast sissepääsust sisse ja järgmisena keerate paremale, siis üsna kohe peale juustupoodi ongi näha Tao Keskuse sissepääsu uks. Sissepääsuks tuleb helistada kella! Ole kohal!

Orienteeruv ürituse lõpp kell 23.30 – 00.00

 

PALUN LUGEDA HOOLIKALT LÄBI!

Meil on hea meel teatada VR rallitamise 2017 aasta võistlusseeriast, mis kulmineerub aasta lõpus finaaliga, mille võitja saab endale magusa auhinna – uue Nvidia GTX 1080Ti kaardi. Kaart on võimas, lausa 35% võimsam kui GTX1080 ja  grammike võimsam kui Titan X(Pascal). Kuna esimene piloot-projekt osutus enam-vähem edukaks, siis nüüd, parandades olulised vead, olles targem ja kuulates võistlejate soove, oleme valmis alustama 5-osalist võistlusseeriat, mis kulmineerub aasta lõpus suure finaaliga! Võistlused toimuvad iga kahe kuu tagant. Seega kes plaanib selle läbida ja võita, siis tasuks need kuupäevad enda kalendrisse kirja panna, et kindlalt kohal olla. Vabade kohtade puhul või kellegi väljalangemisel on võimalus uuel tulijal veel järgmine kord (27. mai) ennast kirja panna ja isegi võistlus ära võita.

Võistluse kuupäevad on järgmised:

 1. 1.aprill
 2. 27.mai
 3. 29.juuli
 4. 30.september
 5. 2.detsember (finaal)

Seekord teeme asja lihtsamaks. On 4 rallitamiskohta ja kaks erinevat eelseadistust. Ei mingeid olulisi seadistamisi rallitajate poolt, kõik on juba ära tehtud, et oleks parim. Osad rallitoolid on eelseadistatud abidega, osad ilma ning võistleja valib endale sobiva koha. Ainuke asi, mida võib vahetada on käikude seaded – automaatne, lapats või käigukang. Seda kõike selleks, et vältida segadust, mida mõni rallitaja omavoliliste seadete muutmisega võib tekitada. Teine põhjus on ka ajakulu – mida kiiremini rallitama saab hakata, seda parem. Plaanis on 5 kiiruskatset, viies erinevas riigis ja erinevate ilmaoludega (hommik, päev, pilvine, vihmane, pime ja lumesadu) ning sõit toimub iga sõitja poolt kahes jaos. Esimese raksuga kolm kiiruskatset, siis hiljem juba kaks sõitu järgi. Ennem võistlussõitu võib teha iga raja peal ühe proovisõidu, et õppida rada tundma.

Kõik rallitajad peavad kindlasti eelregistreerima ja tegema ülekande, et kindlustada endale koht võistlustele, sest kohtade arv on piiratud – 24 võistluskohta! Pealtvaatajad ja muidu mängijad eelregistreerima ei pea!

Eelregistreerimisel palun märkida kindlasti ära, et milliseid seadeid soovitakse (abid, abideta, lapats, käigukang, automaatne), siis on ka lihtsam ette näha mismoodi keegi sõita tegelikult soovib.

Võitja selgub punktisüsteemi alusel, täpselt sama süsteemi järgi nagu WRC-s punkte antakse, kus ühe kiiruskatse 10 esimest kohta saavad punkte, maksimaalne 25 ja madalaim 1. Maksimaalne punktisaaja on etapi võitja. Võitja ja teiste rallitajate tulemused kuulutame välja samal võistlusõhtul kohapeal ja hiljem facebookis vastaval teemalehel.

Iga etapi võitja saab automaatselt tasuta järgmisele etapile.

Üritusele on oodatud kõik, kes vähegi tunnevad, et neil on sees tõeline rallitamispisik ja tahavad osa saada Eesti ainukesest suurejoonelisest VR rallitamisest.

Pealtvaatajate jaoks on olemas kohapeal ka 1 vaba koht muudeks virtuaalreaalsus mängudeks!

Rallitamist aitavad läbi viia Thrustmaster T500RS  ja Logitech G29 komplektid.

Rallivõistlusel osaleja 14 EUR (osalustasu peab olema makstud hiljemalt 30.03.17)

Lihtsalt pealtvaataja tasu 8 Euri saab maksta ka kohapeal sularahas!

Võistlejate osalustasu saab maksta Swedpank, EE702200221060854554, Access Group OÜ.

 

Lugupidamisega entusiastlik VR-i tiim.

WWW.VIRTUAALREAALSUS.EE

 

 

 

PANE ENNAST VÕISTLUSELE VÕISTLEJANA KIRJA!

Mootorite käivitamiseni on aega

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Esmakordselt Eestis!

 

VR Dirt Rally Arena 2017

Tegu on loodava võistluste sarjaga, mis saab tuule tiibadesse, et kõik ralli ja VR huvilised saaksid ka edaspidi käia üritustel, kus rahuldada enda virtuaalreaalsuse võistlusjanu.

See on sündmus, mis kasvab iga korraga suuremaks ja suuremaks ning seda tänu Sulle, kes Sa ennast võistlusele ära registreerid või lihtsalt kohale tuled. Mida rohkem võistlejaid ja huvilisi, seda vingemaks ja suuremaks selle ürituse arendame. Kõik sõltub Sinust, VR rallitaja ja muidu huviline!

Käivitagem võimalikult palju mootoreid, et müra oleks võimas!

Virtuaalreaalsuse rallivõistlus toimub juba 11.02.2017 kell 17.00, Tallinnas, Müstika Stuudios (Pärnu mnt 41). Ole kohal!

Orienteeruv ürituse lõpp kell 23.30

 

INFO VÕISTLEJATELE:

Ralli ja VR huviline, kui tunned, et Sinus on võistlusjanu ja oskus rallitada, siis on parim aeg end selles proovile panna. Kui tahad tõestada, et oled parim VR-rallitaja, siis selle aasta esimesel üritusel on Sinu võimalus! Vanusepiirangut ei ole, kõik on oodatud! Mingisugune rallitamisoskus oleks soovituslik.

Igal sõitjal on võimalus end tõestada 1 + 4 korda, kus esimene sõit on proovisõit, et rajaga tutvust teha ning  seejärel on neli võistlussõitu kus iga sõitja peab peale esimest kahte sõitu (proov ja päris sõit) ootama umbes 50 – 55 minutit, et oma järgmist sõitu teha. Samal ajal saab siis konkurentide võistlust jälgida või kätt proovida mõnes teises VR-mängus.

Võistlus toimub G29 Logitech rooliga, pedaalidega ja Playseat rallitooliga (võistluse jaoks on rallikomplekte 2tk). Virtuaalreaalsust aitab luua kergelt modifitseeritud HTC Vive laiema vaateväljaga. Võistlusel saab sõitja ise valida, kas kasutab käiguvahetiks rooli küljes olevaid käiguvahetuslapatseid, manuaalset käigukangi või automaatset käiguvahetust, vastavalt sellele, kuidas võistleja ennast kindlamalt tunneb.

Võitjaks saab raja kõige kiiremini läbinud sõitja!

Võistlusraja valik kujuneb hääletuse tulemusel! Võistlusele kohta broneerides saab iga võistleja avaldada soovi, millisel rajal ralli peaks toimuma –  kas Soome, Saksamaa või Monte Carlo rada. Enim hääli saanud koht tuleb ka võistluste ühiseks rajaks.

Registreeru kiiresti, et kindlustada endale võistlustele koht!

Registreerida saab end aadressil https://virtuaalreaalsus.ee/uritused/ , lisades oma nime, raja ja käiguvahetuse soovi, et me saaksime Sind kirja panna võistlejana. Võistlusrajaks saab enim hääli saanud rada, seega olge kõigeks valmis.

Peale registreerimist saadame Teie e-mailile kinnituse!

SISSEPÄÄSU HIND VÕISTLEJALE:

Rallivõistlusel osaleja 15 EUR (osalustasu peab olema makstud hiljemalt 10.02.17)

Võistlejate osalustasu saab maksta Swedpank, EE702200221060854554, Access Group OÜ.

Pilootprojekti esimese koha auhinnaks on 5 tundi kogu VR komplekti tasuta kasutusõigust võitja valitud kohas ja ajal (auhinna väärtus 350 EUR). Auhinna komplekti kuuluvad VR prillide komplekt, võimas VR arvuti, 7.1 kõrvaklapid, rallitool, rallirool, pedaalid, käigukang, 60+ VR mängu.

Palun jälgida infot Facebookis https://www.facebook.com/VRAccess/ ja meie koduleheküljel https://virtuaalreaalsus.ee/uritused/

 

INFO PEALVAATAJATELE JA TEISTELE VR MÄNGIJATELE:

Pealtvaatajatel on võimalus jälgida pinevat rallivõistlust ja proovida kätt väga erinevates põnevates VR mängudes.

SISSEPÄÄSU HIND:

Pealtvaataja ja teised VR mängijad 10 EUR

Et garanteerida endale koht üritusel, registreeri end ja tasu osavõtutasu samuti hiljemalt 10.02.17. Kohapeal sissepääsupiletite müük vabade kohtade olemasolul.

Osalustasu maksmiseks teha ülekanne:

Access Group OÜ

Konto nr: EE702200221060854554 SWEDPANK

Summa: 10 EUR

Ülekande tegemisel lisada selgitusse üritusel osaleja(te) nime(d). Kohapeal sissepääs nimekirja alusel.

 

Lugupidamisega entusiastlik VR-i tiim.

WWW.VIRTUAALREAALSUS.EE